Filter by price
Kompüterlər
HP 250 G8 UMA CelN4020 Noutbuku (2X7T8EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
762 ₼
SKU:
2X7T8EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Celeron N4020 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 250 G8 UMA PentSilN5030 Noutbuku (27K12EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
896 ₼
SKU:
27K12EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Pentium N5030 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 250G8 CelN4020 15 Noutbuku (34N25ES)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
724 ₼
SKU:
34N25ES
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Celeron N4020 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP 255 G8 Noutbuku (27K51EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
876 ₼
SKU:
27K51EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 3250U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
HP 255 G8 Noutbuku (3V5F3EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
821 ₼
SKU:
3V5F3EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 5300U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 255 G8 Noutbuku (45M87ES)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,271 ₼
SKU:
45M87ES
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 7 5700U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 398706-051 Server RAM
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
SKU:
398706-051
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Operativ yaddaş | 1GB DDR2 Server RAM |
HP 470 G8 Noutbuku (45P80ES)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,454 ₼
SKU:
45P80ES
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i3 1125G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 17.3″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Elite Dragonfly G3 Noutbuk (5Z6A5EA)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
5,131 ₼
SKU:
5Z6A5EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core I7-1255U |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 1TB SSD |
| Ekran | 13.5″ |
| Rəng | Qara |
HP ENVY TE01-1013ur Kompüteri (639W9EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SKU:
639W9EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |









