Filter by price
Kompüterlər
HP Noutbuk 15-dy2791wm (6M0Z6UA)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
891 ₼
SKU:
6M0Z6UA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel core i3 1115G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Noutbuk 15s-fq3042ur (4L9K1EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
800 ₼
SKU:
4L9K1EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Celeron N4500 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP Noutbuk 15s-fq5013NIA (6G3P0EA)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
1,251 ₼
SKU:
6G3P0EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | İntel Core i5-1235U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Noutbuku 15-dw1052ur (2F3J8EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
835 ₼
SKU:
2F3J8EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Pentium 6405U |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP Noutbuku 15s-eq2100ur (5R307EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,496 ₼
SKU:
5R307EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 7 5700U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Noutbuku 15s-eq2101ur (5R308EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,200 ₼
SKU:
5R308EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 5 5500U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Göy |
HP Pavilion 15-eg0045ur Noutbuku (2P1P2EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,282 ₼
SKU:
2P1P2EA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel core i3 1115G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP PB455G8 R3-5400U noutbuk (45N00ES)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
1,316 ₼
SKU:
45N00ES
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 5400U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Pro 290 G9 masaüstü kompüter
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
800 ₼ – 1,600 ₼Price range: 800 ₼ through 1,600 ₼
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
HP290G9
| Brend | HP |
|---|---|
| Prosessor | Core i3 12100, Intel Core i5 12400, Intel Core i7 12700 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM, 32GB DDR4 RAM, 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 1TB SSD, 256GB SSD, 512GB SSD, Yoxdur |
| Sərt disk yaddaş | 1TB HDD, Yoxdur |
| Rəng | Qara |
Ordered:18
Items available:16
HP Victus 16-e0174nw
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
SKU:
30898
HP Victus Gaming Laptop 15-fa0031dx (68U87UA)
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
2,169 ₼
SKU:
68U87UA
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i5-12450H |
| Operativ yaddaş | 32GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 2TB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |









