HP 398706-051 Server RAM
| İstehsalçı | HP |
| Məhsul kodu | 398706-051 |
| Yaddaş | 1GB DDR2 |
| Tezlik | 667Mhz |
| İstehsalçı | HP |
| Məhsul kodu | 398706-051 |
| Yaddaş | 1GB DDR2 |
| Tezlik | 667Mhz |
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Operativ yaddaş | 1GB DDR2 Server RAM |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lenovo |
| Prosessor | Intel Core i5 10400 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Sərt disk yaddaş | 1TB HDD |
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
XidmətlərNo account yet?
Create an Account

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.