Shop
HP 255 G8 Noutbuku (27K51EA)
SKU:
27K51EA
Out of stock
876 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 3250U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
HP 255 G8 Noutbuku (3V5F3EA)
SKU:
3V5F3EA
Out of stock
821 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 5300U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 255 G8 Noutbuku (45M87ES)
SKU:
45M87ES
Out of stock
1,271 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 7 5700U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 255 G8 UMA 3020e Noutbuku (2W1D4EA)
SKU:
2W1D4EA
Out of stock
705 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD 3020e |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP 300 GB 6G SAS 10K Rpm SFF 2.5″ SC Enterprise Hard Disk
SKU:
HPHHDD00001
Out of stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 15 × 20 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: |
HP 3005pr USB3 Port Replicator
SKU:
Y4H06AA
Out of stock
| Brend |
|---|
| Daxili yadda |
| Ekran |
| Korpusun rngi: |
| LCD |
| Operativ yadda |
| Oxunan barkod nv: |
| Processor |
| Prosessor |
| Qurulu: |
| RAM |
| Rng |
| SSD |
| Yayc dalann uzunluu, |
| ki, q: |
| kli |
| llr (E x H x D), mm: |
| nterfeys: |
HP 300GB 10K 869714-001 Server HDD
SKU:
869714-001
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Sərt disk yaddaş | 300GB 10K 2.5″ SAS HDD |
HP 300GB 533871-001 Server HDD
SKU:
533871-001
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Sərt disk yaddaş | 500GB HDD |
HP 398706-051 1GB (1X1GB) 667MHZ PC2-5300 CL5 DDR2 Server Ram
In stock
| Brend |
|---|
| Daxili yadda |
| Ekran |
| Korpusun rngi: |
| LCD |
| Operativ yadda |
| Oxunan barkod nv: |
| Processor |
| Prosessor |
| Qurulu: |
| RAM |
| Rng |
| SSD |
| Yayc dalann uzunluu, |
| ki, q: |
| kli |
| llr (E x H x D), mm: |
| nterfeys: |
HP 398706-051 Server RAM
SKU:
398706-051
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Operativ yaddaş | 1GB DDR2 Server RAM |
HP 470 G8 Noutbuku (45P80ES)
SKU:
45P80ES
Out of stock
1,454 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i3 1125G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 17.3″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit
SKU:
HPHPWS00001
Out of stock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 16 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: |









