Shop
Asus X515EA-BQ950 Noutbuku (90NB0TY2-M00M60)
SKU:
90NB0TY2-M00M60
Out of stock
981 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Ekran | 15.6″ |
| Prosessor | Intel core i3 1115G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| Rəng | Qara |
Asus X515FA-BR037
In stock
925 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i3-10110U |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
Asus X515JA-EJ2218
In stock
1,593 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i7-1065G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
Asus X515JA-EJ2218 Noutbuku (90NB0SR2-M001W0)
SKU:
90NB0SR2-M001W0
Out of stock
1,565 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i7-1065G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Rəng | Gümüşü |
| Ekran | 15.6″ |
Asus ZenBook Flip UP5401EA-KN076
Out of stock
2,296 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Boz |
Asus ZenBook UM425UA-AM297
Out of stock
1,830 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | AMD Ryzen 5 5500U |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Gümüşü |
Asus ZenBook UM425UA-AM298
Out of stock
1,954 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | AMD Ryzen 7 5700U |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Gümüşü |
Asus ZenBook UM535QE-KY220
Out of stock
3,326 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | AMD Ryzen 9 5900HX |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 1TB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
BAFO USB to serial (DB-9) adapter BF-810
In stock
29 ₼| Brend |
|---|
| Daxili yadda |
| Ekran |
| Korpusun rngi: |
| LCD |
| Operativ yadda |
| Oxunan barkod nv: |
| Processor |
| Prosessor |
| Qurulu: |
| RAM |
| Rng |
| SSD |
| Yayc dalann uzunluu, |
| ki, q: |
| kli |
| llr (E x H x D), mm: |
| nterfeys: |
BenQ MX560 Projector
SKU:
9H.JNE77.13R
In stock
1,020 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | BenQ |
Canon 5D Mark IV body
In stock
3,490 ₼| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Canon |











