Intel Core i7 1165G7
HP 17-cn0048ur Noutbuku (4F796EA)
SKU:
4F796EA
Out of stock
1,872 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| SSD yaddaş | 512GB 2.5″ SSD |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP 250 G8 Noutbuku
In stock
1,639 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Pavilion 14-dv0015ur (4C9W5EA)
SKU:
4C9W5EA
Out of stock
1,963 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Qızılı |
HP Pavilion 15-eg0084ur Noutbuku (3Y6T1EA)
SKU:
3Y6T1EA
Out of stock
1,887 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Göy |
HP ProBook 450 G8 (2X7X3EA) Noutbuku
SKU:
2X7X3EA
Out of stock
1,909 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 (32M60EA) Noutbuku
SKU:
32M60EA
Out of stock
1,819 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 (3C3S5ES) Noutbuku
SKU:
3C3S5ES
Out of stock
1,904 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
HP ProBook 650 G8 (2Y2M1EA) Noutbuku
SKU:
2Y2M1EA
Out of stock
2,478 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Noutbuk
In stock
2,562 ₼| Marka | Lenovo |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |










