Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Noutbuk
| Model | ThinkPad E15 Gen2 |
| Prossesor | Intel Core i7-1165G7 |
| Ekran ölçüsü | 15.6” |
| Ram | 8GB DDR4 |
| Yaddaş | 512GB SSD |
| Əməliyyat Sistemi | Mövcud deyil |
| Şəbəkə | Wifi |
| Disk oxuyucu | Mövcud deyil |
| Zəmanət | 1 il |
Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Noutbuk
2,562 ₼
| Model | ThinkPad E15 Gen2 |
| Prossesor | Intel Core i7-1165G7 |
| Ekran ölçüsü | 15.6” |
| Ram | 8GB DDR4 |
| Yaddaş | 512GB SSD |
| Əməliyyat Sistemi | Mövcud deyil |
| Şəbəkə | Wifi |
| Disk oxuyucu | Mövcud deyil |
| Zəmanət | 1 il |
| Marka | Lenovo |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
Out of stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Celeron N4020 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Ekran | 15.6″ |
| Prosessor | Intel Core i5 1035G1 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Disk oxuyucu | Yoxdur |
| Qosulma imkani | USB+WiFi |
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i3-10110U |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
Out of stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Ekran | 15.6″ |
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| Disk oxuyucu | Yoxdur |
| Qosulma imkani | USB+WiFi |
| SSD yaddaş | 256GB |
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Celeron N4020 |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
XidmətlərNo account yet?
Create an Account
