Intel Core i7-1065G7
Asus X515JA-EJ2218
In stock
1,593 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i7-1065G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
Asus X515JA-EJ2218 Noutbuku (90NB0SR2-M001W0)
SKU:
90NB0SR2-M001W0
Out of stock
1,565 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i7-1065G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Rəng | Gümüşü |
| Ekran | 15.6″ |
HP 250 G8 noutbuk (32M39EA)
SKU:
32M39EA
Out of stock
1,839 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | Intel Core i7-1065G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |










