Sviç Aruba IOn 1830 48G 4SFP Sw Switch
Sviç Aruba IOn 1830 48G 4SFP Sw Switch JL814A
0
People watching this product now!
Description
Texniki xarakteristikalar
Customer Reviews
Related Products
Ubiquiti Ac Lr – UniFi Ac Lr | Ubiquiti UAP-AC-LR
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
262 ₼
SKU:
UAP-AC-LR
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 10 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |
Ubiquiti Ac Mesh Pro – Unifi Ac Mesh Pro | UAP-AC-M-Pro
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
503 ₼
SKU:
UAP-AC-M-PRO
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 40 × 11 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |
| Poe power over ethernet | Var |
Ubiquiti UniFi AP Long-Range UAP-LR
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
90 ₼
SKU:
UAP-LR
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 23 × 9 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |
Ubiquiti UniFi AP Outdoor+
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
165 ₼
SKU:
UAP-OUTDOOR+
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 25 × 8 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |
Unifi AC Mesh – Ubiquiti AC Mesh | UAP-AC-M
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
252 ₼
SKU:
UAP-AC-M
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 25 × 12 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |
Unifi ac pro – Ubiquiti ac pro | Ubiquiti UAP-AC-PRO
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
366 ₼
SKU:
UAP-AC-PRO
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 10 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Ubiquiti |










