| Brand | Sewoo |
| Printing Specification | |
| Method | Thermal Transfer and Direct Thermal |
| Speed | Max. 127 mm/sec |
| Width | 104 mm (4.1) |
| Print Length | 1,000 mm (39.3) |
| Resolution | 203 DPI (8 dots/mm) |
| Paper Specification | |
| Type | Label roll, Fanfold |
| Width | 20~ 114 mm (0.7 ~ 4.48) |
| Thickness | 0.065mm ~ 0.254 mm |
| Interface | USB, Serial(RS-232C), Ethernet |
Sewoo LK-B24 Barcode Printer
Sewoo LK-B24 has 127 mm/sec speed and 203 DPI (8 dots/mm) resolution.
Also, has thermal transfer and direct thermal printing method, in addition to it, Sewoo LK-B24 label printer has specs like 104 mm (4.1) width, 1,000 mm (39.3) print length, also, Ethernet, USB, Serial (RS-232C) interface.
Most important, we offer best deal options including cheap price and free delivery in Dubai, UAE.
SKU:
LK-B24
Out of stock
0
People watching this product now!
Description
Texniki xarakteristikalar
Texniki xarakteristikalar
| Brend |
|---|
| Daxili yadda |
| Ekran |
| Korpusun rngi: |
| LCD |
| Operativ yadda |
| Oxunan barkod nv: |
| Processor |
| Prosessor |
| Qurulu: |
| RAM |
| Rng |
| SSD |
| Yayc dalann uzunluu, |
| ki, q: |
| kli |
| llr (E x H x D), mm: |
| nterfeys: |
Customer Reviews
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related Products
Datalogic Magellan 3410VSi Barkod Skaner
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
515 ₼
SKU:
M3410-010210-00604
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Datalogic |
| Rəng | Qara |
Zebra LI4278 Barkod Skaneri
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
336 ₼
SKU:
LI4278
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Zebra |
Zebra Symbol DS9308 Barkod Skaner
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
294 ₼
SKU:
DS9308-SR4U2100AZW
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Zebra |
| Rəng | Ağ, Qara |
Zebra ZT41042-T0E0000Z Industrial Barcode Printer
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SKU:
ZT41042-T0E0000Z












Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.