Honeywell Voyager 1202g barkod skaner
0
People watching this product now!
Description
Texniki xarakteristikalar
Texniki xarakteristikalar
| Brend | Honeywell |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| kli | |
| nterfeys: | Bluetooth USB |
| Qurulu: | Əl |
| Oxunan barkod nv: | Xətli(1D) |
| ki, q: | 125 |
| Korpusun rngi: | Qara |
| llr (E x H x D), mm: | 66 x 97 x 180 |
| Yayc dalann uzunluu, | 700 |
Customer Reviews
Related Products
Datalogic Magellan 2200VS Barcode Scanner
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
SKU:
2200VS
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 25 × 25 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Datalogic |
| Rəng | Qara |
Datalogic Magellan 3410VSi Barkod Skaner
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
515 ₼
SKU:
M3410-010210-00604
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Datalogic |
| Rəng | Qara |
Zebra Symbol LS2208 Barkod Skaner
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
125 ₼
SKU:
LS2208 SR20007R-UR
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 25 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Zebra |
| Rəng | Ağ, Qara |











