Shop
Lenovo Bel Çantası B210
SKU:
B210
In stock
30 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lenovo |
Lenovo Ideapad 330-15IKB Noutbuk (81DE0360RU)
SKU:
81DE0360RU-N
Out of stock
1,456 ₼| Marka | Lenovo |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5 8250u |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
Lenovo ThinkPad E15 Gen2 Noutbuk
In stock
2,562 ₼| Marka | Lenovo |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
Lenovo V15 G1 IML
SKU:
1S82NB0006AK
In stock
Original price was: 1,130 ₼.899 ₼Current price is: 899 ₼.| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lenovo |
| Ekran | 15.6″ |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| Disk oxuyucu | Yoxdur |
| Prosessor | Intel Core i3-10110U |
| Qosulma imkani | USB+WiFi |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
Lenovo V50T Masaüstü kompüter
In stock
1,068 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lenovo |
| Prosessor | Intel Core i5 10400 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Sərt disk yaddaş | 1TB HDD |
Lenovo x3500 m5 Tower Server E5-2620v3 | 5464C4G
SKU:
5464C4G
Out of stock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 30 × 80 cm |
| Brend | |
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: |
Lexar 250 M2 Nvme SSD
In stock
92 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
| SSD yaddaş | 250GB M.2 |
Lexar 500 M 2 Nvme SSD
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
| SSD yaddaş | 500GB m2 SSD |
Lexar 8GB DDR4 2666 UDİMM 1.2V
In stock
40 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 2666 |
Lexar LD4AU008G-B2666GSSC 8GB DDR4-2666 UDIMM
SKU:
LD4AU008G
In stock
37 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
Lexar LD4AU016G-B3200GSST 16GB DDR4-3200 UDIMM
SKU:
LD4AU016G
In stock
79 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |










