Shop
HP Printer Color LaserJet Pro MFP M283fdn
SKU:
7KW74A
In stock
1,349 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
HP Pro 290 G9 masaüstü kompüter
SKU:
HP290G9
In stock
Price range: 800 ₼ through 1,600 ₼| Brend | HP |
|---|---|
| Prosessor | Core i3 12100, Intel Core i5 12400, Intel Core i7 12700 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM, 32GB DDR4 RAM, 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 1TB SSD, 256GB SSD, 512GB SSD, Yoxdur |
| Sərt disk yaddaş | 1TB HDD, Yoxdur |
| Rəng | Qara |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
HP ProBook 440 G8 (32M53EA) Noutbuku
SKU:
32M53EA
Out of stock
1,844 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Boz |
HP ProBook 450 G8 (2X7X3EA) Noutbuku
SKU:
2X7X3EA
Out of stock
1,909 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 (32M60EA) Noutbuku
SKU:
32M60EA
Out of stock
1,819 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Probook 450 G8 (32N92EA) Noutbuku
SKU:
32N92EA
Out of stock
1,584 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 (3C3S5ES) Noutbuku
SKU:
3C3S5ES
Out of stock
1,904 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
HP Probook 450 G8 Noutbuku (32M59EA)
SKU:
32M59EA
Out of stock
1,548 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 Noutbuku (45M99ES)
SKU:
45M99ES
Out of stock
1,512 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 650 G8 (250K7EA) Noutbuku
SKU:
250K7EA
Out of stock
2,061 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 650 G8 (2Y2H7EA) Noutbuku
SKU:
2Y2H7EA
Out of stock
2,491 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 650 G8 (2Y2M1EA) Noutbuku
SKU:
2Y2M1EA
Out of stock
2,478 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |









