Shop
HP Pavilion 15-eg0084ur Noutbuku (3Y6T1EA)
SKU:
3Y6T1EA
Out of stock
1,887 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i7 1165G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Göy |
HP Pavilion 15-eh0047ur Noutbuku (2Z7S8EA)
SKU:
2Z7S8EA
Out of stock
1,211 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 3 4300U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Göy |
HP Pavilion 15-eh1054ur Noutbuku (4H2K1EA)
SKU:
4H2K1EA
Out of stock
1,261 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 5 5500U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Pavilion 15-eh1105ur Noutbuku (5R302EA)
SKU:
5R302EA
Out of stock
1,115 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 3 5300U |
| Operativ yaddaş | 4GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Rəng | Gümüşü |
| Ekran | 15.6″ |
HP Pavilion 15-eh1106ur Noutbuku (5R303EA)
SKU:
5R303EA
In stock
1,125 ₼| Prosessor | AMD Ryzen 3 5300U |
|---|---|
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
HP Pavilion 15-eh1107ur Noutbuku (5R304EA)
SKU:
5R304EA
Out of stock
1,267 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 5 5500U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Göy |
HP Pavilion 15-eh1108ur Noutbuku (5R306EA)
SKU:
5R306EA
Out of stock
1,267 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 5 5500U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Boz |
HP Pavilion Aero Noutbuku 13-be0015ur (5R2Z8EA)
SKU:
5R2Z8EA
Out of stock
2,068 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | AMD Ryzen 7 5800U |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| Ekran | 13.3″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Pavilion x360 14-dy0006ur Noutbuku (3B3Q7EA)
SKU:
3B3Q7EA
Out of stock
1,344 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i3 1125G4 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Göy |
HP Pavilion x360 14-dy0032ur Noutbuku (4H5J5EA)
SKU:
4H5J5EA
Out of stock
1,540 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Boz |
HP Pavilion x360 14-dy0033ur (4H5J6EA)
SKU:
4H5J6EA
Out of stock
1,593 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP PB455G8 R3-5400U noutbuk (45N00ES)
SKU:
45N00ES
Out of stock
1,316 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | HP |
| Prosessor | AMD Ryzen 3 5400U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |









