Intel Core i5-1135G7
HP Probook 450 G8 (32N92EA) Noutbuku
SKU:
32N92EA
Out of stock
1,584 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP Probook 450 G8 Noutbuku (32M59EA)
SKU:
32M59EA
Out of stock
1,548 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 450 G8 Noutbuku (45M99ES)
SKU:
45M99ES
Out of stock
1,512 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 650 G8 (250K7EA) Noutbuku
SKU:
250K7EA
Out of stock
2,061 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
HP ProBook 650 G8 (2Y2H7EA) Noutbuku
SKU:
2Y2H7EA
Out of stock
2,491 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
НP ProBook 450 G8 Noutbuku
SKU:
32M59EA\1
Out of stock
1,510 ₼| Marka | HP |
|---|---|
| Prosessor | Intel Core i5-1135G7 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |









