Intel Core i5 1035G1
Asus VivoBook X515JA Noutbuku
In stock
1,496 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i5 1035G1 |
| Operativ yaddaş | 12GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB SSD |
| Sərt disk yaddaş | 1TB HDD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Gümüşü |
Asus VivoBook X515JA-EJ1625
SKU:
90NB0SR1-M31050
In stock
1,550 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Ekran | 15.6″ |
| Prosessor | Intel Core i5 1035G1 |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
| Disk oxuyucu | Yoxdur |
| Qosulma imkani | USB+WiFi |









