Sony FE 85mm F1.8 linzasının texniki xüsusiyyətləri
| Lens | 85mm AF |
| Aperture | F1.8 |
| Destination | Full frame |
| Lens mount | E mount |
| Filter size | 67 mm |
| Lens hood | Yes |
| Min focus distance | 0.8 m |
| Weight | 371 g |
Bu linza Sony A6400, Sony A6500 kimi foto kameralar ilə çox geniş imkanlar yaradır.
1,100 ₼
Out of stock
Out of stock
| Lens | 85mm AF |
| Aperture | F1.8 |
| Destination | Full frame |
| Lens mount | E mount |
| Filter size | 67 mm |
| Lens hood | Yes |
| Min focus distance | 0.8 m |
| Weight | 371 g |
| Brend |
|---|
| Daxili yadda |
| Ekran |
| Korpusun rngi: |
| LCD |
| Operativ yadda |
| Oxunan barkod nv: |
| Processor |
| Prosessor |
| Qurulu: |
| RAM |
| Rng |
| SSD |
| Yayc dalann uzunluu, |
| ki, q: |
| kli |
| llr (E x H x D), mm: |
| nterfeys: |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
No account yet?
Create an Account
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.