Intel Core i5 11300H
Asus FX516PC-HN558 Oyun Noutbuku (90NR05U1-M02350)
SKU:
90NR05U1-M02350
Out of stock
1,797 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i5 11300H |
| Operativ yaddaş | 16GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB 2.5″ SSD |
| Ekran | 15.6″ |
| Rəng | Qara |
Asus VivoBook K3400PA-KM111
Out of stock
1,906 ₼| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Asus |
| Prosessor | Intel Core i5 11300H |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR4 RAM |
| SSD yaddaş | 512GB SSD |
| Ekran | 14″ |
| Rəng | Gümüşü |









