Filter by price
Kompüterlər
LTO Tape Cleaning Cartridge Dell-branded – No Barcode Included – Kit
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
0 ₼
SKU:
CTR-VPN-440-10494
Monoblok HP Envy All-in-One PC 32-a1002ur (199W9EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
0 ₼
SKU:
199W9EA
Monoblok HP Envy All-in-One PC 32-a1007ur (2M0H7EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
0 ₼
SKU:
2M0H7EA
Monoblok HP Envy All-in-One PC 32-a1015ur (36A87EA)
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
0 ₼
SKU:
36A87EA
Noutbuk-Planşet Microsoft Surface Pro 9, Signature Keyboard, Slim Pen 2
Rated 0 out of 5
(0)
Out of stock
2,808 ₼
SKU:
2038
| Marka | Microsoft |
|---|---|
| Prosessor | İntel Core i5-1235U |
| Operativ yaddaş | 8GB DDR5 RAM |
| SSD yaddaş | 128 GB SSD |
| Ekran | 13″ |
| Rəng | Gümüşü |
Samsung Pm991 256gb M2 2280 PCIe NVMe SSD
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Samsung |
| SSD yaddaş | 256GB m.2 SSD |
SSD Lexar NS100 256GB (LNS100-256RB) 2.5″ SSD
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Lexar |
| SSD yaddaş | 256GB 2.5″ SSD |
Team Group MS30 M2 2280 512GB
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | Team Group |
| SSD yaddaş | 512GB m.2 SSD |
WD 256GB M2 SSD
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
47 ₼
| Brend | |
|---|---|
| Daxili yadda | |
| Ekran | |
| Korpusun rngi: | |
| LCD | |
| Operativ yadda | |
| Oxunan barkod nv: | |
| Processor | |
| Prosessor | |
| Qurulu: | |
| RAM | |
| Rng | |
| SSD | |
| Yayc dalann uzunluu, | |
| ki, q: | |
| kli | |
| llr (E x H x D), mm: | |
| nterfeys: | |
| Marka | WD |
| SSD yaddaş | 256GB m.2 SSD |













