Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
24 Nov - 2 Dec
0
days
00
hr
00
min
00
sc
Special Offer from Mega electronics
Apple iPad Mini 6 Wi-Fi
Rated 0 out of 5
(0)
Available on backorder
SKU:
30912
| Ölçülər | 247.6×178.5×6.1 mm |
|---|---|
| Marka | Apple |
| Operativ yaddaş | 4GB |
| Daxili yaddaş | 64GB |
| Ekran ölçüsü | 8.3 inches, 203.9 cm2 (~77.4% screen-to-body ratio) |
| Ekran tipi | Liquid Retina IPS LCD, 500 nits (typ) |
| Ekran imkanları | 1488 x 2266 pixels, 3:2 ratio (~327 ppi density) |
| Əməliyyat sistemi | iPadOS 15 |
| Prosessor tipi (Chipset) | Apple A15 Bionic (5 nm) |
| Prosessor tezliyi (CPU) | Hexa-core (2×2.93 GHz + 4xX.X GHz) |
| Qrafik prosessor (GPU) | Apple GPU (5-core graphics) |
| Nüvə sayı | 6 |
| Batareya tutumu | 10 saata qədər (multimedia rejimində) |
| Batareyanın növü | Non-removable Li-Ion |
| Wi-Fi | Var |
| Əsas kamera | 12 MP, f/1.8, (wide), AF 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS |
| Ön kamera | 12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide) 1080p@25/30/60fps, gyro-EIS |
| Özəlliklər | HDR |
| Ölçülər (H x E x Q) | 195.4 x 134.8 x 6.3 mm |
| Çəki | 293 g |
HP Victus 16-e0174nw
Rated 0 out of 5
(0)
In stock
SKU:
30898










